169 Articles

Redovna godišnja skupština Aerokluba

U petak, 21. veljače 2020., s početkom u 19h u prostorijama male dvorane društvenog doma u Pribislavcu,
održat će se REDOVNA SKUPŠTINA AEROKLUBA sa slijedećim dnevnim redom:

1. Otvaranje Skupštine i izbor tijela Skupštine a) radno predsjedništvo b) verifikaciona komisija c) zapisničara i dva ovjerovitelja zapisnika
    1. Izvješće verifikacione komisije
  2. Usvajanje dnevnog reda
  3. Podnošenje izvještaja za 2019. godinu
    a. izvješće predsjednika o radu kluba u 2019. godini
    b. izvješće voditelja sekcija
    c. izvješće o financijskim i blagajničkim poslovima u 2019. godini
    d. Nadzornog odbora
  4. Rasprava po izvješćima i usvajanje istih
  5. Plan rada i usvajanje programa rada i financijskog plana za 2020. godinu
  6. Obraćanje gostiju i uzvanika
  7. Ostala pitanja i prijedlozi

III. Ljetni kamp Tehničke kulture

U petak, 21.06. između 10 i 12h, u sklopu III. Ljetnog kampa Tehničke kulture, Aeroklub Međimurje će na Aerodromu Čakovec/Pribislavec ugostiti sudionike kampa ali i sve zainteresirane posjetitelje slijedećih aktivnosti:

• Sastavljanje jednostavnog modela zrakoplova u novootvorenoj modelarskoj radionici
  • Razgledavanje zrakoplova uz stručno vodstvo
  • Prezentacija radio upravljivih modela zrakoplova
  • Osim Aerokluba i druge srodne udruge tehničke kulture će sudinicima predstaviti svoje aktivnosti: Oldtimer klub Međimurje će predstaviti svoja vozila, Astronomsko teleskop, a Zmjaraski klub “Rode” svoje zmajeve.

Inicijalni sastanka budućih modelara

U četvrtak, 23.05.2019. s početkom u 19h, u modelarskoj radionici na Aerodromu Čakovec/Pribislavec, Modelarska sekcija Aerokluba Međimurje održava inicijalni sastanak budućih modelara.
Pozivaju se svi zainteresirani za zrakoplovno modelarstvo, a posebno djeca i mladež, na ovaj prvi korak prema savladavanju novih znanja i vještina izrade modela zrakoplova.