154 Articles

Bocanje 2018 – Pt 1

Volja je bila jaka (a i konkurencija), al je vjetar bio jači – Klupsko natjecanje u preciznom slijetanju “Bocanje 2018”, prekinuto je nakon drugog leta iz meteoroloških razloga, te je odgođeno za drugu nedjelju (ili neku drugu sa pogodnom prognozom).

EC135

Veliki interes javnosti, kako namjernika tako i slučajnih prolaznika, izazvalo je slijetanje Eurocoptera EC135 tvrtke Elifriulia iz Italije.

Bocanje 2018

U nedjelju, 21. listopada, s početkom u 9h, Aeroklub Međimurje organizira klupsko takmičenje u preciznom slijetanju Bocianom “Bocanje 2018”.
Takmičenju mogu prisustvovati članovi kluba koji zadovoljavaju uvjete upravljanja jedrilicom “Bocian SZD-9”, a svi se članovi pozivaju na druženje i bodrenje natjecatelja uz okrijepu (grah) i “tekuća pitanja”.