Radni posjet ekipi Flying Bullsa

Dana 21. veljače dio naše ekipe je posjetio Red Bull Hangar 7 & 8 u Salzburgu gdje ih je dočekao koordinator avio projekata Flying Bullsa Hans Huemer.

Hans Huemer, koordinator a i sam pilot Bullsa, upoznao je našu ekipu sa kompletnom organizacijom, servisom te funkcioniranjem cijele obitelji letača – kako nazivaju svoju letačku ekipu.

Dogovorena je međusobna suradnja u bliskoj budućnosti na području avijacije, što Aeroklubu Međimurje otvara nove horizonte i do sad neslućene mogućnosti.

Aeroklub Međimurje ovim radnim posjetom nastavlja svoj projekt populariziranja sportskog zrakoplovstva u Hrvatskoj te obogaćuje svoju suradnju sa jednim od najboljih timova u svijetu.

Jedan dio Flying Bullsa će gostovati na  ČAKOVEC AIRSHOW 2017 04.06.2017

Ekipa je tim povodom razgledala Hangare 7 & 8 te njihove eksponate, pri čem su nastale fotografije u galeriji 🙂