Posjet Dječjeg vrtića Belica Aeroklubu Međimurje 08.06. 2016.

U sklopu organiziranih otvorenih vrata Aerokluba Međimurje i pripreme za nadolazeću obljetnicu 70 godina Aerokluba Međimurje, u posjet su stigla djeca i roditelji Dječjeg vrtića Belica i Područnog odjela Gardinovec. Grupa je toplo dočekana od strane članova Aerokluba te su im redom predstavljeni prostori i površine aerodroma (pista, stajanka, kontrolni toranj, hangar…). Izlazak na stajanku, okupljanje djece na sigurnom mjestu te pokazni let aviona i jedrilice (aerozaprega).

f8f3IMG_5584f2
Zajednička fotografija kod zrakoplova na stajanci te kratko druženje uz grickalice, sok, bombone…
f02f7f10f11

Zahvala DV Belica koji su bili više nego odlični , hvala i stručnoj ekipi iz Aerokluba koja je dočekala i prihvatila klince i klinceze te ih upoznala sa svijetom zrakoplovstva na njima razumljiv način 🙂