Posljednje objave | novosti

Modelarski aeromiting ČAKOVEC 2018 – otkazan

Ovogodišnji Modelarski aeromiting „ČAKOVEC 2018“ je otkazan zbog najave loše vremenske prognoze. Radionice za djecu u dobi od 7 do 15 godina koje su planirane u subotu 22. rujna će se održati i to u 11:00 sati.

Ulicama grada

Pozdrav iz zraka od ekipe iznad oblaka

Povelja HZTK

U srijedu, 20. lipnja 2018. predstavnicima Aerokluba Međimurje uručena je Povelja o Godišnjoj nagradi Hrvatske zajednice tehničke kulture za 2017. godinu, za dugogodišnji izniman doprinos razvitku i unapređivanju tehničke kulture i obrazovanje građana, posebice djece i mladih u području zrakoplovnog modelarstva, te popularizaciju tehničke kulture u udrugama tehničke kulture.

Jedriličarska obuka – Zemaljska priprema

Nova generacija učenika pilota jedrilice uspješno je danas savladala danas zemaljsku pripremu jedrilice. Uskoro ih očekujemo u zraku